Zdrowe odchudzanie i odkwaszanie organizmu

zdrowie odchudzanie 01„Jesteś tym co jesz”

Jedzenie jest przyjemnością, a odżywianie koniecznością. Nasze zdrowie jest między innymi konsekwencją tego czym się odżywiamy.
Jesteśmy zasypywani różnymi informacjami na temat diet i sposobów na odchudzanie. Można w różny sposób próbować walczyć z niechcianymi kilogramami, ale bardzo często nasze zmagania kończą się efektem jo-jo.
Jedną z przyczyn utrudniających odchudzanie jest zakwaszenie organizmu.

Czym jest zakwaszenie?

To zaburzenie równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie na rzecz czynnika kwasowego.
Jakie mogą być symptomy zakwaszenia organizmu:
  • ciemne kręgi pod oczami,
  • bóle głowy,
  • stany zapalne skóry,
  • częste infekcje,
  • poczucie ciagłego zmęczenia,
  • bóle stawów,
  • łamliwość paznokci,
  • wypadanie włosów.

Długotrwały stan zakwaszenia może prowadzić do różnych niedomagań oraz jest sprawcą odkładania się tkanki tłuszczowej w okolicach naszych narządów wewnętrznych, czego konsekwencją może być rozwój różnego rodzaju chorób. Problem dotyczy nawet dzieci. Nadmiar tkanki trzewnej może występować nawet u osób wysportowanych oraz szczupłych modelek!

Przekwaszenie może stać się długotrwałym problemem a w konsekwencji prowadzić do zawału serca, udaru, oraz nowotworów. Nie bagatelizujmy więc Twego problemu.

Chcesz wiedzieć jak odkwasić, odchudzić i odżywić organizm?

Weź udział w spotkaniu na temat certyfikowanego programu opracowanego przez grupę lekarzy dotyczącym odchudzania i odkwaszania organizmu. Ta metoda to przełom w odchudzaniu – gwarantuje spadek masy ciała bez efektu jo-jo, odbudowę masy mięśniowej, polepszenie jędrności skóry i poprawę stanu zdrowia.

W czasie spotkania przeprowadzana jest analiza składu ciała i określenie stanu zakwaszenia.
Przekonaj się, że uczestnictwo w programie daje wiele dodatkowych korzyści, m.in. ustabilizowanie poziomu cholesterolu i ciśnienia, ustabilizowanie wydzielania insuliny, uregulowanie pracy układu trawiennego, obniżenie ryzyka rozwoju chorób, polepszenie stanu stawów, poprawienie wyglądu skóry, włosów i paznokci.


Chcesz wiedzieć więcej?
Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie.