Barwniki

Najwyższej jakości barwniki Niemieckich i Szwajcarskich producentów, bardzo wydajne w użyciu, jednorodne, stabilnie utrzymujące barwę w skórze, nie powodujące odczynów alergicznych i podrażnień skóry. Barwniki te nie zawierają tlenku żelaza, co stanowi o ich bezpieczeństwie w przypadku konieczności wykonania badania Rezonansem Magnetycznym. Szeroka gama barw, łatwy dobór do typu skóry i urody.

barwniki2

Barwniki wytwarzane są zgodnie z surowymi europejskimi normami EN 46001 (Europejski certyfikat medyczny) dotyczącymi produkcji preparatów stosowanych w zabiegach z przerwaniem ciągłości naskórka. W produkcji wykorzystane zostają wyłącznie substancje barwiące najlepszej jakości wyselekcjonowane drogą specjalistycznych kontroli. Wszystkie barwniki oceniane są pod względem: składu i budowy chemicznej, formy krystalicznej, stopnia ziarnistości, testów mikrobiologicznych, intensywności koloru, trwałości i czystości barwy.
Dzięki zastosowaniu wysoko rozwiniętej technologii kompresji stosowanej w procesie produkcji -możemy zestawić maksymalną ilość substancji barwiącej w pigmencie. W ten sposób osiągnięta zostaje maksymalna intensywność koloru, gwarantująca idealną pigmentację i jej trwałość. Dodatki w barwnikach zapewniają ich sterylność i dobrą rozpuszczalność.

certyfikat 1 800   certyfikat 2 800

Pigmenty OS

Pigmenty OS Swiss Color spełniają surowe wymogi farmaceutyczne z kwietnia 2013r w sprawie zawartości niklu.
Do ich produkcji używane są tylko pigmenty, których jakość jest gwarantowana względem ResAP (2008). Barwniki Swiss Color OS nie zawierają szkodliwych tlenków żelaza, barwników Azo, PAH = wielopierścieniowych węglowodorów romatycznych, metali ciężkich, zakazanych, szkodliwych aminów aromatycznych, w tym NDELA =Nitrosodietanolamine.

To jest po prostu naukowy przełom. Zakres barwników jest tak zaawansowany, że jest w stanie sprostać twoim potrzebom. Maksymalne zachowanie kolorów. Duże nasycenie kolorów. Redukcja retuszów. Niezrównana jakość. 100% bezpieczny. Wytwarzany w najbardziej rygorystycznych jakościowo warunkach.