Mezoterapia

mezoterapiaMEZOTERAPIA IGŁOWA
Zabieg polega na ostrzykiwaniu określonego obszaru ciała koktajlami bogatymi w aminokwasy, pierwiastki śladowe, witaminy oraz kwas hialuronowy. Duża popularność tej metody wynika z szybko widocznych efektów rewitalizacyjnych, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie.

Dzięki bezpośredniemu dostarczaniu substancji odmładzających i odżywczych za pomocą iniekcji śródskórnych w odpowiednie miejsca takie jak: twarz, szyja, dekolt, skóra owłosiona głowy, pośladki, brzuch, uda, ręce, ramiona jest ona doskonałym sposobem na zapobieganie starzeniu się skóry, wypadaniu włosów i powstawaniu cellulitu.

Zalety mezoterapii.
Dzięki niej można stopniowo poprawić kondycje i wygląd skóry.
Zaaplikowanie takich substancji jak kwas hialuronowy, peptydy, kompleksy multiwitaminowe, krzemionka organiczna i wiele innych skutecznie stymulują metabolizm komórek, zwiększają produkcje kolagenu i elastyny. Skóra sprawia wrażenie młodszej, dobrze odżywionej i wypoczętej.

Aby osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty zabiegi mezoterapii należy wykonywać seriami.

Początkowo w fazie uderzeniowej kuracji zabiegi wykonywane są, co 7-10 dni długość i rodzaj kuracji jest uzależniona od potrzeb i uzgadniana indywidualnie.

Wskazania do mezoterapii:
  • starzenie się skóry twarzy, szyi i dekoltu
  • skóra sucha, słabo odżywiona, matowa, szara
  • profilaktyka przeciwzmarszczkowa
  • zapobieganie wypadaniu włosów
  • zwiotczenie skóry ud, brzucha, pośladków
  • cellulit
  • rozstępy

Zabiegi mezoterapii wykonywane są preparatami włoskiej firmy MESOTECH

Cena zabiegu zależy od jakości, ilości i przeznaczenia użytego preparatu wykorzystanego dla wybranej okolicy ciała i waha się w granicach 200 - 800 zł za zabieg.