Metody przedłużania rzęs

Rzęsy


Przedłużanie rzęs Ustroń Skoczów Cieszyn ŻoryPozwól sobie na rzęsy o których zawsze marzyłaś. W niespełna kilka godzin osiągniesz niepowtarzalny, niesamowity efekt, który może trwać nawet do kilku miesięcy. Zabieg polega na doklejaniu pojedynczych rzęs syntetycznych do każdej Twojej naturalnej. Dzięki temu uzyskujesz efekt, któremu nie dorówna żaden tusz. Masz przy tym całkowity komfort psychiczny gdyż nie musisz się już martwić o rozmazane oczy, smugi czy grudki.

Nakładanie rzęs jest całkowicie bezpieczne. Nie ma przy tym żadnych przeciwwskazań alergicznych. Przeciwwskazaniem może być, gdy klientka ma swoje rzęsy bardzo krótkie i zbyt wywinięte. Zabieg jest wykonywany przy pomocy testowanego farmaceutycznie kleju. W dowolnym momencie, doklejone rzęsy można usunąć. Wszystkie używane preparaty są przetestowane na neutralne oddziaływanie na oczy i okolice oczu. Można spokojnie poddać się zabiegowi nosząc szkła kontaktowe. Zabieg ten nie niszczy naszych rzęs. Klej położony na naturalnej rzęsie zamienia się w łagodną i elastyczną więź, która pozwala rzęsom pozostać naturalnie giętkimi. Syntetyczna rzęsa przylega idealnie do naturalnej nie niszcząc jej.

W zależności do preferencji możemy uzyskać różne efekty przedłużenia rzęs. Rzęsy mogą być pogrubione, podkręcone, przedłużone. Można im nadać intensywniejszy kolor lub zwiększoną objętość. Rzęsy występują w kilku długościach, grubościach i mają różny stopień podkręcenia, co daje 100% możliwości osiągnięcia pożądanego (nie od odróżnienia) naturalnego efektu. Przedłużenie rzęs nie ogranicza naszych przyzwyczajeń dalej możemy korzystać z basenu i sauny, gdyż rzęsy syntetyczne są wodoodporne.

Zgodnie z biologicznym rytmem życia rzęsy zalecamy uzupełnianie co 4-8 tygodni gdyż w trakcie zabiegu nie wiemy, w jakiej fazie aktualnie jest dana rzęsa (wzrostu, zaniku, spoczynku).

Istnieje również możliwość przedłużenia kilku rzęs, jeżeli nie jesteśmy do końca pewni efektu lub obawiamy się np. uczulenia.

Dodatkowo, niesamowitym i oszałamiającym efektem jest przedłużenie rzęs i makijaż permanentny. Jest to idealne wyjście dla kobiet, które w ogóle się nie malują lub wykonują makijaż okazjonalnie.

METODY PRZEDŁUŻANIA RZĘS


Rodzaje sztucznych rzęs - rzęsy jedwabne
Rzęsy wykonane z protein naturalnego jedwabiu, ich kształt przypomina skręt naturalnych rzęs. Ich zaletą jest lekkość, dzięki której nie obciążają rzęs. Bez obaw można w nich pływać, nosić szkła kontaktowe i robić makijaż, jednak nie należy stosować wodoodpornych tuszy. Ich zmywanie niszczy rzęsy zarówno naturalne, jak i sztuczne!

Rodzaje sztucznych rzęs - rzęsy z futra norek syberyjskich
Największą zaletą rzęs z futra norek syberyjskich jest to, że po doklejeniu najlepiej imitują naturalne. Ponadto są lekkie i delikatne, nie obciążają prawdziwych rzęs. Zanim jednak zdecydujemy się na ich założenie, sprawdźmy, czy nie jesteśmy uczulone na futro norki. Należy pamiętać, że jeśli chcemy pomalować rzęsy tuszem, powinnyśmy wybierać tylko te na bazie wody. Inne mogą niekorzystnie wpłynąć na stan rzęs i skrócić trwałość kleju.

Przedłużanie rzęs 1:1, 2:1, 3:1
1:1 najbardziej popularna metoda. Tak przedłużone rzęsy wyglądają bardzo naturalnie bez efektu sklejenia.

Przedłużanie rzęs 1:1, 2:1, 3:1 to oznaczenie, jaka liczba sztucznych rzęs, doklejana jest do pojedynczej naszej naturalnej.

Przedłużanie rzęs metodą Blink & Go
To szybki (zabieg trwa do godziny) sposób na uzyskanie maksymalnego efektu przedłużonych rzęs. Metoda polega na doklejaniu pojedynczych rzęs poliestrowo-jedwabnych do rzęs naturalnych, jednak inaczej niż w przypadku metody 1:1 - nie dokleja się sztucznej rzęsy do każdego włoska. Rzęs przedłużonych taką metodą nie uzupełniamy. Efekt utrzymuje się przez ok. 2 tygodnie. Po tym czasie należy je zdjąć specjalnym preparatem żeby nie uszkodzić naturalnych rzęs.

Przedluzanie rzes metoda volume stylePrzedłużanie rzęs metodą objętościową - Volume Style

To nowa formuła polegająca na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk. Wachlarzyki tworzone są z cienkich rzęs 0, 03mm, które powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę. Zaletą tej metody jest duża możliwość zagęszczenia rzęs, przy minimalnym obciążeniu rzęs naturalnych, jak również zmniejszenie widoczności ubytków pomiędzy uzupełnieniami.

Volume Style, gwarantujące hollywoodzki efekt 3d przedłużanych rzęs.

Przedłużanie rzęs innymi metodami
W większości są to wariacje metod wymienionych powyżej - zazwyczaj stosuje się grubsze, cieńsze, dłuższe lub krótsze wersje sztucznych rzęs. Odważne kobiety mogą zdecydować się na aplikację rzęs w różnych kolorach, co daje bardzo modny efekt ombre.
  • nigdy więcej tuszu do rzęs, rozmazanych oczu, smug czy grudek
  • od naturalnego do spektakularnego efektu
  • w 100% bezpieczny, testowany farmaceutycznie klej
  • dopełnienia zalecane co 4 - 8 tygodni

Oczy zwierciadłem duszy, zaś rzęsy stanowią ich najpiękniejszą oprawę.